پرسشهای متداول

برخی از پرسشهای شما

فایل اصلی لوگو یا با کیفیت بالا (PSD,AI,EPS,PDF,PNG,JPG).

متن های تایپ شده ای که نیاز است در وب سایت قرار بگیرند. ( و یا تصاویر از متن های نوشته شده )

تصاویر از محصولات، کارخانه، دستگاه ها، لوح های تقدیر، ISO ها و …

لیست قیمت فروش محصولات ( در صورت وجود فروشگاه آنلاین )

اطلاعات تماس تمامی شعبه ها ( تلفن، آدرس، فکس، ایمیل )

دامنه ( به همراه پنل دسترسی به دامنه و نام کاربری و رمز عبور)

هاست ( به همراه پنل دسترسی به هاست و نام کاربری و رمز عبور)

هیچ مشکلی نیست ما تمامی کارهای خرید هاست و دامنه را برای شما انجام میدهیم تنها چیزی که از شما می خواهیم نام های مورد نظری است که برای وب سایت خود در نظر دارید. سپس ما با توجه به نام هایی که به ما ارائه کرده اید لیستی به شما ارائه خواهیم کرد که نام های قابل خرید خواهد بود که پس از نتیجه گیری شما نام وب سایت برای شما خریداری خواهد شد.

بله، شما هنگامی که هاست و دامنه را خریداری می کنید می توانید لیستی به ما ارائه بدهین تا ایمیل های مورد نیاز شما را هم تهیه نماییم. لازم به ذکر است که مدیریت شرکت شما به تمامی ایمیل ها بدون رمز هم دسترسی خواهد داشت.

ما همواره در کنار مشتریان خود بصورت دائمی هستیم و مشتری را پس از طراحی یک وب سایت رها نخواهیم کرد. در نتیجه با یک تماس مطالب جدید شما به سایت اضافه خواهد شد که البته معمولاً هزینه ای بابت این نوع کار ها دریافت نخواهیم کرد.

در صورتی که نیاز به ویرایش، یا اضافه نمودن مطلب داشته باشید، ما به شما یک فیلم آموزشی مخصوص وب سایت شرکت شما ارائه خواهیم کرد که با استفاده از آن به راحتی می توانید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل مدیریت شده و تغییرات مورد نظر خود را بصورت آنلاین و بدون هیچ گونه کد نویسی اعمال نمایید.

در صورتی که از لحاظ ارائه مطالب مورد نیاز ( تصاویر،فایل اصلی لوگو، مطالب و … ) مشکلی از سمت شما وجود نداشته باشد زمان تقریبی بین ۷ تا ۱۵ روز می باشد. البته در حالت های ویژه و شرایط خاص با اخذ هزینه اضافی این زمان به ۳ الی ۴ روز هم می تواند کاهش پیدا کند تا شما زودتر سایت خود را برای اولین جلسه کاری خود بصورت حاضر و آماده داشته باشید.

از آنجا که دامنه ها داری پسوند های مختلفی از جمله com | ir | net | org و … هستند و قیمت ها بر اساس دلار محاسبه می گردد نمیتوان قیمت فیکسی برای آن تایید کرد، در نتیجه هنگام ثبت سفارش شما، ما قیمت ها مربوط به خرید دامنه را نیز به شما اعلام خواهیم کرد. البته در بعضی از پکیج های ما که مشتریان خاص و دائمی خود ارائه میکنیم بصورت فرمول ذیل محاسبه می گردد:

هاست+ دامنه + طراحی = قیمت بسیار مناسب

که در این صورت هزینه هاست و دامنه برای سال اول در واقع بصورت رایگان به شما ارائه خواهد شد.

سئو یا SEO که به معنی Search engine optimization  می باشد در واقع بصورت ساده به مجموعه قوانینی گفته می شود که با رعایت آن ها شما در جایگاه مناسب تری در GOOGLE قرار خواهید گرفت در نتیجه تماس از طریق سایت شما بالا خواهد رفت و در کل فروش شما را افزایش خواهد داد.

ما برای این منظور نیز به شما مشاوره خواهیم داد که از چه راه هایی می توانیم برای وب سایت شما اقدام نماییم که هر چه سریعتر به نتیجه مطلوب برسیم.

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها

    دسته‌ها

    • هیچ دسته‌ای پیدا نشد